SKI AREÁL BÚŘOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Areál Mariánské Lázně ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Zkuste středisko Mariánské Lázně a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Středisko Kasárna - nemastné, neslané

Chcete naučit své děti lyžovat? Zkuste ski areál Kasárna!

Do ski areálu Andělská hora se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Andělská hora!

Ski areál Kvilda

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Zimní areál Kvilda je pro vás to pravé.

Búřov - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Zkuste ski areál Búřov!

Nové Hamry - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Nové Hamry.

Velká Úpa - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Velká Úpa a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Jak si vedou české ski areály oproti těmzahraničním?

Zima se blíží. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Plánujete pobyt v ČR nebo zvolíte raději zahraniční nebo středisko? Obvykle rozhodují především finance, česká střediska totiž stále vycházejí podstatně levněji. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Železná Ruda - Nad nádražím - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Železná Ruda - Nad nádražím .

Jedlová - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Jedlová.

Areál SK Věžná ostudu neudělal

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko SK Věžná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Padák Příbram - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Padák Příbram!

Areál Paseky nad Jizerou ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Paseky nad Jizerou.

Kareš - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Kareš!

Areál Hořice ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Hořice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Palkovice – Za domem

Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Palkovice – Za domem!

Ski areál Ludvíkov - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Ludvíkov pro vás jistě bude to pravé.

Bouřňák - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Bouřňák a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Benecko - ideální pro rodiny s dětmi

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Benecko.

Svah Zlín - to pravé místo pro rekreaci

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Vyzkoušejte Svah Zlín!

Klíny - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Klíny a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Český Jiřetín

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Český Jiřetín je pro vás to pravé.

V kvalitním oblečení na hory

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Potřebujete poradit? Vyzkoušejte kvalitu od českých výrobců. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Do ski areálu Vlek Hodonín u Kunštátu se zajet určitě vyplatí

Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Vlek Hodonín u Kunštátu je pro vás to pravé.

Zimní středisko Heroltice

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Heroltice pro vás jistě bude to pravé.

Českokrumlovsko je jednou z nejkrásnějších lokalit České republiky

K největším lákadlům patří bezesporu v naší zemi město Český Krumlov. Každým rokem do těchto míst míří desetitisíce tuzemských, ale i zahraničních turistů. Město se může pochlubit historickou částí s renesančními fasádami domů, malebnými uličkami a zákoutími, meandrující řekou Vltavou a především překrásným zámkem s přilehlou rozsáhlou zahradou a otáčivým divadelním hledištěm. Český Krumlov je také doslova rájem vodáků, kteří se plaví po Vltavě, a krásu města i zámku mohou obdivovat z netradičního pohledu od říční hladiny. Kromě vodáckých zážitků jsou ovšem pozoruhodné i okolní přírodní scenérie a vyhlídková místa. Kdo do Krumlova přijede vlakem, má určitou výhodu. Nádraží je totiž vysoko nad městem a odtud je krásný výhled na zámek a na část historického centra.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.10.
částečně oblačno
16°C
12°C
Pátek
6.10.2023
částečně oblačno
15°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
17°C
11°C
Neděle
8.10.2023
jasno
21°C
15°C