SKI AREÁL BÚŘOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Paseky nad Jizerou ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Paseky nad Jizerou. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu najdete 6 vleků. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. V areálu sídlí horská služba. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete kulajdu či smažák.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Areál by potřeboval několik větších investic. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 73%.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

Čtěte také: Paseky nad Jizerou - lyžaři si přijdou na své Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.10.
částečně oblačno
16°C
12°C
Pátek
6.10.2023
částečně oblačno
15°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
17°C
11°C
Neděle
8.10.2023
jasno
21°C
15°C