SKI AREÁL BÚŘOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Ludvíkov - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Ski areál Ludvíkov pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Jeseníkách nedaleko města Bruntál .

V areálu najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 500m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. uzená cigára nebo smažený sýr.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 65%.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.10.
částečně oblačno
16°C
12°C
Pátek
6.10.2023
částečně oblačno
15°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
17°C
11°C
Neděle
8.10.2023
jasno
21°C
15°C