SKI AREÁL BÚŘOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Bouřňák - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Bouřňák a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Návštěvníci areálu oceňují především 6 lanovek.. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. kofolu a řízečky.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Za vidění stojí Zámek Duchcov.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Personál je poměrně vstřícný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 59%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Čtěte také: Ski areál Bouřňák

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.10.
částečně oblačno
16°C
12°C
Pátek
6.10.2023
částečně oblačno
15°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
17°C
11°C
Neděle
8.10.2023
jasno
21°C
15°C