SKI AREÁL BÚŘOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Klíny - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Klíny a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krušných horách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu najdete trojici vleků. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete bramboračku či párek v rohlíku. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Zoopark Chomutov se nachází pouze 20km daleko. Jen doufat, že se všechna jejich zvířata naukládají k zimnímu spánku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Lepší hodnocení než 71% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.10.
částečně oblačno
16°C
12°C
Pátek
6.10.2023
částečně oblačno
15°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
17°C
11°C
Neděle
8.10.2023
jasno
21°C
15°C