SKI AREÁL BÚŘOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Vlek Hodonín u Kunštátu se zajet určitě vyplatí

Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Vlek Hodonín u Kunštátu je pro vás to pravé. Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází jeden vlek a jedno lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu se nachází snowpark. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší horkou čokoládu nebo kulajdu.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Milovníci romantických zámků nesmí přijít o pohled na zasněžený Zámek Letovice, který se nachází ve vzdálenosti 13km od areálu.

Středisko můžeme ohodnotit kladně. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Areál nic zásadního nechybí. Nechceme být hodní příliš, ale 81% si areál určitě zaslouží. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.10.
částečně oblačno
16°C
12°C
Pátek
6.10.2023
částečně oblačno
15°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
17°C
11°C
Neděle
8.10.2023
jasno
21°C
15°C