SKI AREÁL BÚŘOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Heroltice

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Ski areál Heroltice pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Orlických horách poblíž města Lanškroun . Bohužel však není příliš dobře vybavený. Někomu tak zde může něco chybět.

V areálu najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 500m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete smažený sýr či párek v rohlíku.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. V okolí se nachází Muzeum Zábřeh, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 65%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Čtěte také: Heroltice - to pravé místo pro rekreaci Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.10.
částečně oblačno
16°C
12°C
Pátek
6.10.2023
částečně oblačno
15°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
17°C
11°C
Neděle
8.10.2023
jasno
21°C
15°C