SKI AREÁL BÚŘOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Andělská hora se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Andělská hora! Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. smažák či kulajdu. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál je velmi nadprůměrný. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Oceňujeme především koplexní služby. 77% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.10.
částečně oblačno
16°C
12°C
Pátek
6.10.2023
částečně oblačno
15°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
17°C
11°C
Neděle
8.10.2023
jasno
21°C
15°C