SKI AREÁL BÚŘOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Velká Úpa - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Velká Úpa a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází trojice vleků a jedno lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. bramboráčky nebo smažák. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. V okolí se nachází ZOO Dvůr Králové, kde si přijdou na své milovníci zvířátek.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 67% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.10.
částečně oblačno
16°C
12°C
Pátek
6.10.2023
částečně oblačno
15°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
17°C
11°C
Neděle
8.10.2023
jasno
21°C
15°C