SKI AREÁL BÚŘOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Jedlová - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Jedlová. Areál se nachází v Lužických horách.

V areálu najdete jeden vlek a jedno lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete horkou čokoládu a česnečku. Do areálu můžete jet také skibusem.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Personál je poměrně vstřícný. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 72%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Čtěte také: Jedlová - ideální pro snowboardisty Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.10.
částečně oblačno
16°C
12°C
Pátek
6.10.2023
částečně oblačno
15°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
17°C
11°C
Neděle
8.10.2023
jasno
21°C
15°C