SKI AREÁL BÚŘOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál SK Věžná ostudu neudělal

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko SK Věžná a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Vysočině.

V areálu se nachází jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Svah je upravován dle potřeby. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší smažený sýr a párek v rohlíku.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Viděli jste už někdy zasněžený Hrad Svojanov? Určitě to stojí za to.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 65% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.10.
částečně oblačno
16°C
12°C
Pátek
6.10.2023
částečně oblačno
15°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
17°C
11°C
Neděle
8.10.2023
jasno
21°C
15°C